O nas

Bollinari Publishing House to wydawnictwo działające od 2010 roku. Od czasu powstania wydało setki książek, które niezmiennie znajdują uznanie Czytelników.
 
Specjalizujemy się w publicystyce, historii, wywiadach z interesującymi postaciami życia publicznego. Wydajemy wyłącznie książki pisane z myślą o Polsce, Kościele i polityce, która ma na celu zagwarantowanie naszemu krajowi wolność, a Polakom pomyślność.
 
Do szczególnie cenionych publikacji należą serie: Archiwum Żołnierzy Wyklętych i Arcydzieła Polskiej Literatury. Osobną kategorię stanowią książki wyjaśniające tajemnice zamachu w Smoleńsku.
 
Swoje książki wydają u nas wybitni autorzy: Bohdan Urbankowski, prokurator Andrzej Witkowski, ks. Józef Maj, ks. Stanisław Małkowski, dr Robert Kościelny, dr Leszek Pietrzak, a także postaci związane z kręgiem „Warszawskiej Gazety” i „Zakazanej Historii”: Aldona Zaorska, Marcin Hałaś, Izabela Brodacka-Falzmann, Tomasz Pernak.
 
Grono autorów i Czytelników naszych książek stale się poszerza.
proroctwa-i-fakty-jawny-i-ukryty-atak-na-kosciol-aldona-zaorska
Proroctwa i fakty. Jawny i ukryty atak na kościoł
porwanie-ksiedza-popieluszki-a-witkowski
Porwanie księdza Popiełuszki
testament-polskich-kresow-stanislaw-srokowski
Testament polskich Kresów
zaglada-we-wspolczesnej-mysli-zydowskiej-z-perspektywy-zydowskich-praw-kidusz-haszem-i-kidusz-hachaim-j-cohner-lewinowska
Zagłada we współczesnej myśli żydowskiej z perspektywy ży...
masoni-tworza-rzad-swiatowy-a-zaorska
Masoni tworzą rząd światowy